InnoGIO GIOfriends interaktywna przytulanka

paź26

Każde dziecko ma swoją ulubioną przytulankę, z którą uwielbia spędzać każdy moment dnia i przytulać się do niej gdy idzie spać. Są to różnego rodzaju misie lub inne zwierzątka. InnoGIO oferuje dużo więcej. Przytulankę, lampkę i pozytywkę w jednym! Takie właśnie są produkty GIOfriends. Dziecko może wybrać najlepszą dla siebie przytulankę. Do wyboru ma ich aż cztery: misia Angelo, małpkę Lucy, szopa Mateo i liska Oscara.

GIOfriends to przytulanka. Miękki i miły materiał, z którego wykonana jest maskotka sprawia, że dzieci chętnie się do niej przytulają. Dodatkowo zastosowanie różnorodnych tekstur stymuluje zmysły dziecka, rozwija wyobraźnię oraz wpływa pozytywnie na jego rozwój emocjonalny. Dzięki neutralnym kolorom oraz uniwersalnemu wzornictwu, maskotki spodobają się każdemu dziecku.

GIOfriends to lampka. GIOFriends świetnie sprawdzi się w czasie zasypiania oraz u dzieci, które boją się ciemności. Brzuszek każdej przytulanki świeci delikatnym światłem wprowadzając w pokoju ciepłą i przytulną atmosferę. Dostępne są dwa tryby świecenia: przy trybie lampki nocnej jest to białe i ciepłe światło, natomiast przy trybie muzycznym włącza się niebieskie, zielone bądź żółte światło.

GIOfriends to pozytywka. Maskotka ma aż 10 melodii, wśród których znajduje się kilka rodzajów szumu wody oraz śpiewu ptaków. Dodatkowo funkcja regulacji natężenia głośności pozwoli dostosować ją do potrzeb malucha. Dzięki delikatnym dźwiękom dziecko będzie mogło się zrelaksować i spokojnie zasnąć. Melodyjkę można włączyć na 10, 20 bądź 40 min.


Przytulanki GIOfriends są bezpieczne i proste w obsłudze. Nawet najmłodsze pociechy bez problemu mogą włączyć sobie swoją ulubioną melodyjkę czy wybrać określony kolor światła. Maskotka nie nagrzewa się, dzięki czemu dziecko może mieć ją cały czas przy sobie. Dzięki wielofunkcyjności maskotki GIOfriends będą odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Najmłodsze z nich będą się uspokajały przy włączonej lampeczce i pozytywce, nieco starsze dzieci mogą jej używać jako lampki, natomiast dla starszych będzie świetną przytulanką, do której można chować swoje skarby. 

 

Dostępne w naszej ofercie przytulanki  znajdziesz TUTAJ.

paź  26

Kategorie

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl