Zadbaj o skórę z GIOperfect, a o kosmetyki z GIOfrozen

paź26

Skóra twarzy to najbardziej narażony na działanie skutków zewnętrznych obszar naszego ciała. To także część, na którą wszyscy zwracamy uwagę. Warto więc skupić się na jej odpowiedniej pielęgnacji. Aby w dobry sposób o nią zadbać warto skorzystać z wielofunkcyjnych produktów GIOperfect. Nie zapominajmy jednak, że pielęgnacja to także dopasowane do danego typu skóry kosmetyki, które powinny być odpowiednio przechowywane. O nie z pewnością zadba kompaktowa lodówka GIOfrozen.

Niewielkich rozmiarów produkty GIOperfect wykonane są z super miękkiego, antybakteryjnego i nieuczulającego silikonu. W każdym z nich z jednej strony znajdują się wypustki, które pod wpływem wibracji skutecznie oczyszczają, pilingują i regenerują skórę. Kilka trybów wibracji pozwala wybrać odpowiedni dla skóry tryb wykonania masażu oraz nakładania kosmetyku. Po drugiej stronie szczoteczki GIOperfect Shine znajduje się karbowana część, która pozwala na wykonanie masażu pobudzającego krążenie krwi i łagodzącego zmęczenie skóry. Natomiast w szczoteczce GIOperfect Clean znajduje się panel LED z dwoma trybami: przeciwstarzeniowym i przeciwtrądzikowym. Dzięki masażowi światłem skóra staje się jędrniejsza, odmłodzona i bardziej promienna. Dodatkowo szczoteczka ta ma możliwość nakładania maseczki.

Aby pielęgnacja przyniosła odpowiedni efekt musimy także zadbać o kosmetyki, które używamy. Ważne jest, aby przechowywać je w odpowiednich warunkach. Idealnym miejscem do tego jest lodówka GIOfrozen. Ta kompaktowa lodówka posiada funkcję grzania i chłodzenia pozwalającą na odpowiedni dobór temperatury, a co za tym idzie do wydłużenia okresu przydatności produktów. Dodatkowo wbudowane w jej drzwi światło LED pomaga odpowiednio nanieś kosmetyk oraz wykonać perfekcyjny makijaż. Intensywność światła można zmienić przytrzymując panel dotykowy.

Wielofunkcyjne urządzenia GIOperfect i GIOfrozen sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających konsumentek. Dzięki kompaktowej formie codzienne rytuały pielęgnacyjne można wykonywać w każdej chwili i każdym miejscu.

Dostępne w naszej ofercie produkty GIOperfect i GIOfrozen znajdziesz TUTAJ.

paź  26

Kategorie

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl