Jaką szczoteczkę wybrać?

lis05

Porównanie szczoteczek elektrycznych - ranking

Na rynku występują różne typy szczoteczek, po manualne plastikowe, bambusowe, elektryczne i soniczne. W obliczu tak wielkiego wyboru na pewno zastanawiasz się nad tym jaka szczoteczka będzie odpowiednia dla Twojego malucha, któremu wyrosły niedawno ząbki.

Jakie szczoteczki elektryczne dla dzieci?

Główka szczoteczki elektrycznej jest w stanie wykonać około kilku tysięcy ruchów na minutę. Skuteczne szczotkowanie odbywa się w ciągu paru minut, gdzie przy manualnej szczotce jest to niemożliwe przez ilość ruchów jaką wykonuje nasza ręka. Mówiąc już o Twoim dziecku, dla niego nie będzie możliwe wykonanie tylu ruchów dłonią co do dorosły człowiek. Jaki jest minus takiej szczoteczki? Staje się ona niefunkcjonalna w przypadku odłączenia od prądu lub wypadu na wakacje poza domem gdzie nie ma korzystnych warunków. Na plus jednak zdecydowanie działa masowanie dziąseł i skuteczne usuwanie brudu.Przy wymiennych główkach z takiej szczoteczki może korzystać także cała rodzina, nie tylko dziecko.

Szczoteczki soniczne:

Główka szczoteczki sonicznej jest w stanie wykonać nawet do kilkunastu tysięcy ruchów na minutę. Taka szczoteczka jest zdecydowanie dobrym wyborem dla dziecka ze względu na zapobieganie przez działanie szczoteczki cofaniu się dziąseł i wycieraniu szkliwa. W swoim działaniu są zdecydowanie bezkonkurencyjnymi szczoteczkami na rynku.

Szczoteczki InnoGio soniczno elektryczne:

Trójstronna główka szczoteczki przeznaczona jest do jeszcze precyzyjniejszego mycia zębów i pielęgnacji dziąseł. Niezwykle długa żywotność baterii pozwoli Ci na szczotkowanie zębów bez codziennego ładowania. W zależności od fazy energia szczoteczki zużywa się inaczej.

Wybór dobrej szczoteczki jest szczególnie istotny, przekonaj się o tym sam!

Od najmłodszych lat musisz zadbać o higienę jamy ustnej swojego dziecka unikając powstania próchnicy, która w późniejszych latach może się odbić na zębach stałych. Jako producent akcesoriów dla dzieci chcielibyśmy Państwu zaprezentować szczoteczki elektryczne dla dzieci z funkcją 360°! Jaka szczotka jest dla dziecka najlepsza? Oczywiście taka, która jest funkcjonalna oraz łatwa w obsłudze! Myślisz o szczoteczce manualnej? Jest to zdecydowanie zła decyzja, jeśli zależy Ci na zdrowych dziąsłach i zębach Twojego dziecka. Twoje pytanie brzmi: Dlaczego? Zwykła szczoteczka przede wszystkim zużywa się w ekspresowym tempie, jest źródłem wielu bakterii i zarazków, a maksymalna ilość ruchów jaką możesz nią wykonać to 200 na minutę, gdzie naszą szczoteczką możesz zrobić kilkanaście razy tyle na minutę! Chcąc dbać o środowisko zalecamy jednorazowy zakup, który posłuży Ci na kilka dobrych lat! Nasze szczoteczki stawiają przede wszystkim na innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzą się idealnie w codziennej higienie Twojego dziecka. Jesteśmy gwarantem tego, że Twoje dziecko z chęcią będzie myło zęby, każdego dnia bez żadnego marudzenia. InnoGio soniczno elektryczne szczoteczki to przede wszystkim uroczy dodatek w formie zabawki, który użytecznie pomoże w czyszczeniu zębów. Twoja pociecha marszczyła nos na zwykłe szczoteczki? Zaproponuj jej jedną z naszych, a sam się zdziwisz jak codziennie szczotkowanie zębów może być przyjemne dla dziecka!

Dlaczego warto wybrać szczoteczki Innogio, a nie innego producenta?

Szczoteczki InnoGIO są przede wszystkim połączeniem szczoteczek elektrycznych i sonicznych. Pozwalają na wyszczotkowanie nawet trzech zębów na raz, dotarcie do newralgicznych miejsc między zębami oraz do zębów trzonowych. Główka naszych szczoteczek jest przede wszystkim lekko wydłużona upodabniając ją do szczoteczki manualnej. Główka szczoteczki podczas jej włączenia jest wprowadzona w mikrodrgania ścierając przy tym niechciany osad na zębach i wytwarzając bąbelki, które pozbywają się bakterii w przestrzeni między zębami!

Czemu nasze szczoteczki cieszą się takim dużym uznaniem wśród rodziców?

Oprócz unikatowego designu, niespotykanego na rynku, to nasze szczotki są zaprojektowane tak, aby Twoje dziecko mogło z nich korzystać w każdym wieku i przez kilka lat z rzędu. Szczoteczki posiada trzy fazy, a każda faza odpowiada innej skali wieku, która teraz jest odpowiednia dla Twojego dziecka. Dodatkowo tworzywo z którego jest stworzona szczoteczka jest antybakteryjne i przyjazne środowisku.

O czym warto pamiętać

Szczoteczki soniczne są jak najbardziej bezpieczne dla dzieci, a najlepiej ich używać od 3 roku życia, wcześniej nie jest to zalecane. Jak zacząć przygodę ze szczoteczką soniczną? Przede wszystkim musisz zacząć uczyć dziecka mycia ząbków klasyczną szczoteczką, a dopiero później soniczną. Soniczna szczoteczka bazuje na ruchach wymiatających, dzięki czemu jest taka skuteczna w swoim działaniu. Dlatego też Twoje dziecko nie musi wkładać zbędnego wysiłku w szczotkowanie, bo szczoteczka soniczna wyczyści zęby bez użycia siły. Nie zapomnij także o nadzorowaniu higieny jamy ustnej swojego dziecka do 8 roku życia dopóki nie będzie do końca samodzielne w tym zakresie. Zobacz nasze szczoteczki soniczne.

lis  05

Kategorie

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl