Rodzina lampek InnoGIO

paź27

Rodzina lampek InnoGIO

Rodzina lampek InnoGIO składa się z trzech wielkości lampeczek kotków, króliczka, jednorożca pingwinka, lamy, myszki, dinozaura, pandy oraz łabędzia. Doskonałe sprawdzą się do pokoju dziecięcego jak i podczas podróży. Lampki InnoGIO będą doskonałym kompanem dla Twojego dziecka podczas dorastania. Przyjazny i wesoły design lampek sprawi, że Twoje dziecko od razu je pokocha. 

Miękki i uspakajający blask światła wprowadzi odpowiednią atmosferę do pokoju dziecka. Zmieniające się kolory świateł pomogą bez trudu zasnąć Twojemu dziecku, pokonując wszelkie koszmary ciemności. Natomiast zmiana kolorów za pomocą dotknięcia lampki ręką zapewni świetną zabawę nie tylko podczas wieczornego rytuału zasypiania. Lampki są zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół tak aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania nawet najmniejszym dzieciom.

Stworzone z miękkiego elastycznego silikonu nie zawierającego BPA. Nie nagrzewają się. Delikatność w dotyku sprawia, że dzieci bardzo chętnie je przytulają. Dziecko może do woli je ściskać, a one po chwili wrócą do swojego kształtu. W podstawę lampki wbudowany jest akumulator ładowany kablem micro USB (w zestawie). Taka forma ładowania pozwala na ładowanie w dowolnym miejscu, nawet w czasie podróży. Lampki w zależności od modelu świecą w trzech, siedmiu lub ośmiu kolorach. Doskonale sprawdzą się jako prezent, z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Rodzinę lampek InnoGIO ożywiamy poprzez bajki o charakterze terapeutycznym dla dzieci. Bajki opowiadane są w zabawny wierszowany sposób lub przy pomocy dłuższej relaksacyjnej formy i pomagają oswoić typowe lęki nocne wieku dziecięcego . Bajki o naszych bohaterach możecie znaleźć na naszym facebooku oraz na platformie mini-gio.pl.

 

paź  27

Kategorie

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl